AOMEI PXE Boot

LAN Ağ Üzerinden ISO Boot Etme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.91 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma AOMEI Tech Co., Ltd.
AOMEI PXE Boot; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, LAN ağlar üzerinde bulunan bilgisayarları uzaktan bir disk imaj dosyası kullanarak boot etmeniz için özel olarak geliştirilmiş LAN Ağ Üzerinden ISO Boot Etme Programıd

AOMEI PXE Boot; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, LAN ağlar üzerinde bulunan bilgisayarları uzaktan bir disk imaj dosyası kullanarak boot etmeniz için özel olarak geliştirilmiş LAN Ağ Üzerinden ISO Boot Etme Programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan program biraz teknik bilgi gerektiriyor. Yazılımı kullanarak ağ üzerinden diğer bilgisayarları başlatabilir ve dilediğiniz imaj dosyalarını zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Genellikle sunucu olarak kullanılan veya otomatik işlemler için hazırlanmış olan bilgisayarların CD-DVD sürücüleri, yahut USB girişlerinin olmaması gibi durumlarla sık karşılaşılır. Ayrıca bu cihazların fiziksel olarak ulaşılmaları da zor olabilir ve bu tip durumlarda Windows kurulumu, boot dosyalarıyla açılış gibi işler oldukça zor hale gelir. Tam da bu amaç için geliştirilmiş AOMEI PXE Boot bu işi oldukça basit bir hale getirir ve Linux ISO dosyalarını dahi boot ile bilgisayar başlatmak için kullanabilirsiniz.

Oldukça basit bir kuruluma sahip yazılım LAN üzerindeki bilgisayar adedi üzerinde herhangi bir sınırlama getirmiyor.

Daha Fazla Göster
AOMEI PXE Boot indir